Hakkımızda

sahada bir hafriyat calismasi

Uludağ Hafriyat Nakliyat olarak, uzman ekibimizle uzmanlık gerektiren hafriyat ve nakliyat işlerini 1997 yılından beri Ankara’nın tüm ilçelerinde profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. İşin niteliği gereği titiz bir çalışma gerektiren hafriyat işini, işe başlamadan önce alanda gerekli incelemeleri yaparak, kullanılacak olan iş makinesinin tespitiyle hemen işe koyuluyoruz ve işinizi en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Firmamız Ankara merkez başta olmak üzere Ankara’nın Akyurt, Çubuk, Pursaklar, Pursaklar Sirkeli, Ankara-Saray, Çankırı-Şabanözü ve Kahramankazan ilçelerinde ve diğer ilçelerinde hizmet vermektedir.

Uludağ Hafriyat Nakliyat olarak, her türlü hafriyat, yıkım, nakliyat, kuyu kazımı ve yapımı, subasman temel dolgusu işleri, dolgu malzeme, kum çeşitleri, toprak kazımı, kanal kazımı, zemin hazırlama, arazi hazırlama, temel tesviye işleri, kazı ve dolgu işleri, yol yapımı, doğal hayvan gübresi, taş toprak işleri konularında size bir telefonda kadar yakınız!

Hafriyat, bir alandaki yapılacak olan çalışmalar için o alandaki toprağın kazılması ve bu toprağın başka bir alana nakledilmesi işlemidir. Hafriyat işi genellikle inşaat öncesi inşaat alanının kazılarak hazırlanması olarak da bilinir. İnşaat alanı için hazırlanacak alandan çıkan beton, toprak, taş gibi malzemelerin alandan uzaklaştırılması temizlenmesi gerekir.

Hafriyat işleri, çevre düzenleme, yıkım işleri, drenaj açma, baraj inşaatı, yol yapım çalışması, bina yapım aşamasının ön hazırlığı gibi ağır işlerde devreye girmektedir. Yapılacak olan işin niteliğine göre kullanılacak olan makine de değişmektedir. Araç seçimi çok önemlidir çünkü hafriyat alanına ve işin türüne göre kullanılacak olan makine işin süresini uzatır veya tam zamanında bitmesini sağlar. Hafriyat işleri için ağır iş makineleri gerekir ve bu makineleri uzman bir ekip kullanmaktadır. Örneğin drenaj çalışmasında toprak altında suyu çıkarabilecek bir makine ve çıkan maddeleri temizleyecek daha büyük iş makinesi kullanılmaktadır.

Uludağ Hafriyat Nakliyat olarak, okul, fabrika, bina gibi temel açma faaliyetleri dahil her türlü hafriyat işlerini profesyonel kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Uzmanlık gerektiren hafriyat işini uzman kadromuzla tüm ayrıntılarına dikkat ederek, istenilen tarihte yapmaktayız. Ankara Çubuk’ta sizlere hizmet vermekteyiz. 

Bizlere taleplerinizi iletmeniz en iyi hizmeti almanız için yeterlidir. 

Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın!

ANKARA ULUDAĞ HAFRİYAT

Yıllık Tecrübe
+ 0
Mutlu Müşteri
+ 0
Uzaklığa Kadar Hizmet
0 KM

Hemen Teklif Alın